Затвори оглас

Самсунг БлуеПосле реванша између јужнокорејског Самсунг Блуе-а и европског Фнатиц-а, тим који спонзорише Самсунг може да слави победу. Узбудљива утакмица два титана завршена је чистом победом Самсунг Блуе-а у 42. минуту резултатом 11:16 и 10 злата разлике. Самсунгов плави тим се већ једном сусрео са Фнатиц-ом на овогодишњем Светском првенству у Леагуе Оф Легендс, када то није било довољно и претрпео пораз, због чега се, за разлику од сестринског тима Самсунг Вхите, не може похвалити чистим резултатом, али је ипак осваја другу групну фазу са чистом руком.

Самсунг Блуе је пре данашње утакмице са Фнатиц-ом играо против кинеског ЛМК-а, али очекивано нису добили ниједну шансу и након 47 минута меча Јужнокорејци су имали Даде (Кассадин) на средини, Ацорн (Маокаи) на врху, Спирит (Ренгар) јунгле, Дефт (Твитцх) у постави ) АДЦ и Хеарт (Јанна) подршка готова. Данас је завршена друга групна фаза турнира, а од 3. октобра нас очекује плеј-оф, где ћемо још једном гледати наступе оба Самсунг тима.

// < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ / / < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ // < ![ЦДАТА[ //Самсунг Блуе